0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Perspektiva evropiane e vendit dhe rajonit, temë kryesore në takimet e Osmanit në forumin Delfi në Greqi

Në margjinat e Forumit Ekonomik Delfi në Greqi që mbahet rregullisht edhe këtë vit me mbi 800 pjesëmarrës, Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani realizoi takime të shumta me homologët e tij dhe personalitete të njohura nga rajoni dhe më gjerë, kumtoi MPJ.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle