0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

Personat e pavaksinuar kanë 11 herë më shumë gjasa të vdesin nga Kovid-19

Një studim i ri i bërë në SHBA tregon se vaksinat kundër Kovid-19 sigurojnë mbrojtje të fortë nga hospitalizimi dhe vdekja, bile edhe kur bëhet fjalë për varianti shumë më infektues se lloji delta.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle