0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShkup SQShoqëri SQ

Përsëritet Thirrja publike për zgjedhjen e anëtarëve të Komisionit për veprim sipas kërkesave për kompensimin e dëmit të shkaktuar nga kafshimi i qenve endacakë

Qyteti i Shkupit shpalli sërish Thirrjen publike për zgjedhjen e anëtarëve të jashtëm dhe zëvendës anëtarëve të Komisionit për veprim sipas kërkesave për kompensimin e dëmit të shkaktuar nga kafshimi i qenve endacakë të qytetarëve në territorin e Qytetit të Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle