Botë SQBotë.Portal SQ

Përsëri spekulime për gjendjen shëndetësore të Kim

– Lideri i Koresë Veriore, Kim Xhong-un në mbledhjen e muajit të kaluar me liderët ushtarak dhe policor u paraqit me fashë në pjesën e pasme të kokës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle