0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQBotë SQBotë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Përsëri rritet çmimi i naftës në bursat botërore

- Çmimet e naftës në bursa sot u rritën në gati 95 dollarë për një barel, në kushte kur rënia e ashpër e rezervave në SHBA dhe pritjet për dërgesa të ulura nga Rusia deri në fund të vitit i shtrëngoi në plan të dytë frikësimet nga recesioni.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle