Botë SQBotë.Portal SQ

Përsëri protesta në Sudan

Forcat sudaneze të sigurisë dje përdorën gaz lotsjellës në Hartum për të shpërndarë protestuesit që protestonin kundër juntës ushtarake dhe për shkak vrasjes së protestuesve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle