Botë SQBotë.Portal SQ

Përsëri protesta në Afganistan edhe krahas frikësimit nga talebanët

– Protestat vazhdojnë edhe sot në disa pjesë të Afganistanit, edhe krahas frikësimeve dhe presioneve nga ana e talebanëve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle