Ballkan SQBallkan.portal SQ

Përsëri lajmërime për bombë në shkollat në Beograd

Nxënësit dhe të punësuarit në disa shkolla të mesme u evakuuan diç para orës 11 pas lajmërimit për bombë të vendosur, njoftuan mediat serbe.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle