0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQTemë SQ

Përmes ndalesës për eksport dhe numrit të madh të mbikëqyrjeve inspektuese drejt çmimeve më të ulëta të peletave dhe drurit për ngrohje

Autoritetet përmes ndalesës së eksportit deri në fund të vitit dhe numrit të rritur të mbikëqyrjeve inspektuese në vendet e shitjes po përpiqen ta parandalojnë rritjen e paarsyeshme të çmimeve të peletave dhe drurit për ngrohje në vigjilje të sezonit të ri të ngrohjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle