0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Përmes 50 projekteve për komunat e Shkupit, po konfirmohet se cilat do të marrin mbështetje financiare

Sanimi i rrugëve rajonale, ndërtimi, rregullimi, rekonstruktimi dhe konservimi në një pjesë nga kalldërma në Çarshinë e Vjetër të Shkupit, furnizimi me automjet të zjarrfikësve, janë vetëm disa nga projektet që po shqyrtohen sot, në sesionin e dytë të Forumit që është nën organizimi të Qendrës për Zhvillim e Rajonit Planifikues të Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle