Botë SQBotë.Portal SQ

Përmbytje në Seul, të paktën shtatë të vdekur

Të paktën shtatë persona kanë humbur jetën në kryeqytetin e Koresë së Jugut, Seul gjatë natës, njoftuan autoritetet, pasi shiu i rrëmbyeshëm e ndërpreu energjinë elektrike dhe përmbyti rrugët dhe metronë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle