Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Përmbytje në Londër, për shkak të ujit janë mbyllur tetë stacione të metrosë

hi i rrëmbyeshëm dhe bubullima e goditën Londrën dhe shkaktuan përmbytje në disa pjesë të kryeqytetit të Britanisë së Madhe, për çka janë mbyllur tetë stacione të metrosë, ndërsa dy spitale kërkuan nga pacientët të mos i shfrytëzojnë qendrat e tyre të urgjencës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle