0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQ

Përmbyten një numër i madh i shtëpive në Kërçovë prej vërshimeve të shiut

Vërshimet intensive të shiut kanë krijuar shumë probleme për banorët e Kërçovës. Poashtu gjatë natës disa lumenj kanë dalë nga shtrati me çka kanë përmbytur qindra shtëpi, numër të madh të bodrumeve dhe hapësirave ndihmëse, por më e rëndësishme është që nuk ka viktima.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle