Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Përmbysje në Austri

Përmbysjet, të cilat gjatë disa ditëve të kaluara shkatërruan disa pjesë të Gjermanisë, Belgjikës dhe Holandës, sonte e goditën edhe pjesën veriore të Austrisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle