Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Përmbledhja e ditës: Centrali Çernobil ka mbetur pa energji elektrike, frikë nga avaria, ANEB qetëson

Ukraina kumtoi se rusët sot i kanë bombarduar spitalin e lindjes dhe spitalin e fëmijëve në Mariupol dhe se në to ka shumë viktima.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle