0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Përkujtohet përvjetori i vdekjes së Skënderbeut si dhe rënia e vëllezërve Gërvalla dhe Kadri Zeka

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, i shoqëruar nga kryeparlamentari Talat Xhaferi, ministra, deputetë, kryetarë komunash sot në sheshin Skënderbeu në Shkup vendosën kurora lulesh me rastin e përvjetorit të vdekjes së heroit kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu, për 40-vjetorin e rënies së Jusuf e Bardhosh Gërvalla dhe Kadri Zeka, si dhe 40 vjetorin e LPK-së.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle