0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Përgjegjësi do të ketë, por vetëm për shkak të arsyeve dhe argumenteve të bazuara në ekspertizë, porosit Zaevi

Mua më duhen informacionet e nevojshme nga raporti, që të mund të flejë i qetë dhe lirshëm të sjell dhe arsyetoj vendimin, pa dallim nëse është dorëheqje, të pajtohem ose jo, ka deklaruar kryeministri Zoran Zaev lidhur me vendimet për dorëheqjet e njerëzve të parë në shëndetësi pas zjarrtit në spitalin modular në Tetovë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle