0_Web_Ballina – Sllajder SQShoqëri SQ

Përfundon autopsia dhe identifikimi i viktimave të zjarrit në Tetovë

Përfundon autopsia e trupave të sjellë nga Tetova në Institutin e Mjekësisë Ligjore, pas zjarrit të së martës që dogji spitalin modular ku mjekoheshin pacientët nga Kovid-19.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle