Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Përfundoi takimi Putin – Nehamer

Bisedat ishin “të drejtpërdrejta, të hapura dhe të vështira”, deklaroi kancelari austriak Karl Nehamer, pas takimit të sotëm me presidentin rus, Vlladimir Putin.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle