0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Përfundoi takimi i Zaevit dhe Gashit, konkludimet do t’i kumtojë shërbimi qeveritar për shtyp

Pas katër orëve përfundoi takimi i kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetarit të Alternativës, Afrim Gashi për përfshirje të partisë në Qeveri dhe shumicë parlamentare. Për konkludimet do të informojë Shërbimi qeveritar për shtyp.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle