Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Përfundoi takimi i Vuçiqit me Lajçakun, ai paralajmëroi për sonte fjalim publik

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, në Instagram, në profilin e "buduqnostsrbijaav" kumtoi se ka biseduar  me përfaqësuesin special të BE-së për dialogun ndërmjet  Prishtinës dhe Beogradit Mirosllav Lajçak,  dhe paralajmëroi se së shpejti do ta informojë opinionin për gjithçka që ndodh në Kosovën veriore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle