0_Magazinë.Portal SQMagazinë SQSkena SQ

Përfundoi shkurorëzimi i Bill dhe Melinda Gejts

Shkurorëzimi I themeluesit të “Majkrosoftit” – Bill Gejts dhe Melinda Frenç Gejts, përndryshe që të dy bashkëthemelues të njërit prej fondacioneve më të mëdhenj në botë, është nga fundi, para një gjykate në Sietëll, Uashington, SHBA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle