0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Përfundoi seanca e Kryesisë qendrore të Alternativës, filloi mbledhja e KQ të LSDM-së

Kryesia qendrore e Alternativës pas tre orësh debat e përfundoi seancën me dyer të mbyllura për të vendosur nëse partia do t'i bashkohet Qeverisë dhe shumicës parlamentare apo do të mbetet në opozitë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle