0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQShoqëri SQ

Përfundoi regjistrimi 2021, janë mbyllur aplikacionet për regjistrim në vend dhe jashtë

Aplikacionet për regjistrim në vend dhe për vetregjistrim në diasporë janë mbyllur sonte në ora 20,  me çka përfunduan aktivitetet regjistruese në kuadër të Regjistrimit të popullatës, familjeve dhe banesave në Republikën e Maqedonisë së Veriut 2021.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle