0_Magazinë.Portal SQMagazinë SQ

Përfshihet nga zjarri prona e çiftit Xhej zi dhe Bijonse në Nju-Orleans

Një zjarr shpërtheu në pallatin spanjollo-barok prej 2,4 milionë dollarësh në lagjen luksoze të Gardensit në Nju-Orleans, pronës e çiftit të njohur Xhej Zi dhe Bijonse.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle