Biznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQ

Përfitime të reja nga “Goldman Saks” për punonjësit

“Goldman Saks” ka njoftuar planet për të prezantuar përfitime të reja për punonjësit. Sipas tyre, arsyeja është se shumë në mes të pandemisë vendosën të rishikojnë karrierën e tyre dhe qëllimi i kompanisë është t'i mbajë ato.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle