Futboll SQSport SQ

Përfaqësuesja e futbollit të Maqedonisë së Veriut ka shënuar rënie për dhjetë vende në listën e FIFA–s

Në listën e renditjes të Federatës Botërore të Futbollit (FIFA) të publikuar sot, përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut është në vendin e 72 -të. Kjo renditje është 10 pozicione më e ulët se renditja e mëparshme më 7 prill dhe 27 maj.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle