Botë SQBotë.Portal SQ

Përfaqësuesi special i SHBA-së për Afganistanin në turne në mbarë Evropën dhe Azinë

- Përfaqësuesi special i ri amerikan për Afganistanin, Tomas Uest, fillon seri vizitash zyrtare në Evropë dhe Azi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle