Botë SQBotë.Portal SQ

Përfaqësues të SHBA-së dhe Kinës biseduan për atë sesi Korea Veriore të bashkohet në negociata thelbësore

Përfaqësuesi amerikan i posaçëm për Korenë Veriore Son Kim dhe homologu i tij kinez Liu Ksijaoming dje në Uashington biseduan për mënyrat për de-nuklearizimin e ishullit korean.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle