E përzgjedhur SQ

Perëndimi dëshiron të vazhdojë me ndalesën e naftës ruse. Inflacioni e vështirëson këtë

Evropa dhe SHBA-ja e kanë ndaluar importin e naftës ruse për ta ndërprerë burimin kryesor të të ardhurave për Kremlinit. Por, plani për t’i shkaktuar presidentit Vladimir Putin dhe të ndryshojë kursi i pushtimit të Ukrainës nuk arriti.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle