0_Web_Aktuale SQMIA Investigon SQ

Përçarja mes Rusisë dhe Ukrainës nuk ndan vetëm dy vende, por edhe dy gjenerata

Presidenti i Ukrainës, Volodimir Zelenski, është 44 vjeç, homologu i tij rus, Vladimir Putin, është 69 vjeç. Konflikti mes dy vendeve kundërshton jo vetëm dy vende, por edhe dy breza me qëndrime dhe botëkuptime thellësisht të ndryshme, shkruan autori i analizës së botuar në gazetën franceze “Le Mond”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle