0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Përcaktohen zëvendëskryeministrat dhe kryetarët e komisioneve në Qeveri

Qeveria në seancën e sotme të parë konstituive, me të cilin kryesoi kryeministri Dimitar Kovaçevski, i përcaktoi zëvendëskryeministrat dhe detyrat e tyre, si dhe kryetarët dhe anëtarët e komisioneve themelore dhe të veçanta qeveritare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle