0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Përallë treditore e Vitit të Ri në Parkun e Frankofonisë

Disa ditë para fillimit të vitit të ri, Parku i Frankofonisë në Shkup do të shndërrohet në Planet të Yjeve - vend përplot kreativitet, magji, argëtim dhe buzëqeshje fëmijësh.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle