0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQUncategorized SQZgjedhjet Lokale 2021

Për zgjedhjet lokale akreditohen 1045 vëzhgues dhe përkthyes vendorë dhe të huaj

Për Zgjedhjet lokale 2021 që do të mbahen sot janë akredituar gjithsej 1045 vëzhgues dhe përkthyes vendorë dhe të huaj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle