Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Për Turqinë hapi i Rusisë është i papranueshëm

Turqia vlerëson se është i papranueshëm vendimi i Rusisë që ta njohë pavarësinë e të ashtuquajturave republika popullore të Donjeckut dhe të Luganskut, kumtoi Ministria e Punëve të Jashtme.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle