0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQSektori civil SQShoqëri SQ

Për tre ditë mbyllet konkursi për storje investigative nga vendet e Ballkanit Perëndimor dhe Turqia për “Çmimin vjetor nga Bashkimi Evropian për gazetari investigative”

Për tre ditë do të mbyllet konkursi për storje investigative nga vendet e Ballkanit Perëndimor dhe Turqia për "Çmimin vjetor nga Bashkimi Evropian për gazetari investigative".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle