Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Për t’i “zbehur” protestat, universitetet kineze kalojnë në mësim onlajn

Universitetet kineze i dërgojnë studentët në shtëpi, ndërsa policia patrullon në Pekin dhe Shangai për t'i parandaluar demonstratat më të mëdha në dekadat e fundit, në të cilat kërkohet dorëheqje e liderit kinez, Si Xhinping për shkak të kufizimeve të rrepta për luftë kundër koronavirusit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle