Botë SQBotë.Portal SQ

Për të dytin vit radhazi mbi Oqeanin Paqësor formohet fenomeni La Ninja

Byroja Australiane e Meteorologjisë sot kumtoi se për të dytin vit radhazi mbi Oqeanin Paqësor po formohet fonomeni meteorologjik La Ninja, e cila mund të sjellë reshje mbi mesataren në pjesën qendrore, veriore dhe lindore të vendit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle