0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQSektori civil SQShoqëri SQ

Për të dytën ditë me radhë është i ndërprerë komunikacioni hekurudhor

Komunikacioni hekurudhor i udhëtarëve dhe transportues në shtet është ndërprerë plotësisht për të dytën ditë me radhë, pasi makineria dhe personeli  ekzekutiv prej dje në orën 07:00 e bojkotuan punën, duke kërkuar pagesën e pjesës së dytë të pagës për muajin tetor.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle