Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Për siguri më të madhe të turistëve në Shqipëri vendosen patrulla policore me biçikleta dhe 29 qendra shëndetësore

Policët me biçikleta filluan të patrullojnë rreth rivierës shqiptare dhe kujdesen për sigurinë e turistëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle