Evropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë Botë

Për shkak të zgjedhjeve të ardhshme, qeveria e re franceze hyn në periudhën e “përmbajtjes”

Deri në raundin e dytë të zgjedhjeve parlamentare në Francë të caktuar për 19 qershor, anëtarët e qeverisë duhet të qëndrojnë në hije, përkatësisht të presin për të dalë para mediave, për shkak të periudhës së “përmbajtjes”, në kohën kur kërkohet që të mos bëjnë paralajmërime dhe të mos lavdërojnë rezultatet e aktiviteteve të qeverisë, informon korrespondenti i MIA-s.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle