0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Për shkak të zjarrit trafiku Dellçevë-Pehçevë në ndërprerje, zjarrfikësit sllovenë në terren

Zjarri në rajonin e Pehçevës u zgjerua në drejtim të Dellçevës - Pehçevës dhe përfshiu një pjesë të pyllit të afërt në atarin e fshatit Cërnik. Për shkak të gjendjes së re të krijuar  sërish është në ndërprerje trafiku në drejtim nga Dellçeva në drejtim të Pehçevës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle