0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Për shkak të zjarrit është mbyllur vendkalimi kufitar “Bogorodicë”

– Për shkak të zjarrit që pasdite shpërtheu në vendin ndërmjet Millcit dhe Vendkalimit kufitar “Bogorodicë”, komunikacioni në këtë vendkalim kufitar është ndërprerë dhe automjetet po drejtohen në vendkalimin kufitar “Dojran”, informuan nga LAMM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle