Botë SQBotë.Portal SQ

Për shkak të thatësirës në Bririn e Afrikës, nga uria kërcënohen gati 13 milionë banorë

- Për shkak të thatësirës në Bririn e Afrikës, nga jugu i Etiopisë deri në veri të Kenisë dhe Somalisë, nga uria kërcënohen gati 13 milionë banorë, paralajmërojnë organizatat humanitare.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle