Botë SQBotë.Portal SQ

Për shkak të stuhisë së rërës në Iran mbyllen shkollat dhe institucionet qeveritare

Shkollat dhe institucionet qeveritare  sot ishin mbyllur në Teheran dhe në disa qytete tjera në Iran për shkak të stuhisë së rërës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle