0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Për shkak të rikonstruimit tërësisht mbyllet për komunikacion rruga përmes Galiçicës

Për shkak të zbatimit të aktiviteteve ndërtimore për rikonstruimin e rrugës, që sot dhe në tre ditët e ardhshme tërësisht do të mbyllet për komunikacion aksi rrugor rajonal përmes malit Galiçicës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle