0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Për shkak të ngricave, ndalesë komunikacioni në aksin Strugë – Qafthanë

Për shkak të temperaturave të ulëta dhe paraqitjes së ngricave në rrugë, nga ora 19:45 është vendosur ndalesë për komunikacion për të gjitha llojet e automjeteve në aksin rrugor Strugë - vendkalimi kufitar Qafthanë, informojnë nga LAMM.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle