0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Për shkak të defektit, pa ujë një pjesë e Lagjes rome dhe kazermës Ilinden

Për shkak të një defekti në gypin kyçës f 250mm në f 80mm në rr. "Brigada maqedonase-kosovare" 87, ndërprerje të furnizimit me ujë do të kenë shfrytëzuesit nga rr.11 (Lagjja rome), tre serviset e automjeteve përreth dhe kazerma Ilinden.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle