0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Për Ramën BE-ja nuk jep rezultate dhe jo Shqipëria, ndërsa Soreca kërkon që konferenca ndërqeveritare të mblidhet brenda vitit

Kryeministri Edi Rama në paraqitjen e Raportit të Komisionit Evropian për Shqipërinë së bashku me ambasadorin e BE-së në Tiranë Luigji Soreca, deklaroi se "BE-ja nuk ka rezultate dhe jo Shqipëria në plotësimin e kushteve të vendosura nga BE-ja".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle