0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Për zënkë fizike arrestohen katër futbollistë

Katër futbollistë të ligës së dytë Teteks dhe Kadino përfunduan në Stacionin   Policor pas ndeshjes së kampionatit për shkak të përplasjes fizike midis lojtarëve të të dyja ekipeve, informoi sot SPB Tetovë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle